Vše na této planetě obsahuje jistý kód nebo informaci.

Významný fyzik a vědec Dr. Yuri Yatsko vysvětluje: je možné zaznamenat informace a přenést je na jiný objekt. Technologie, která to umožňuje, není nová; byla vyvinuta v minulém století. Používá zařízení nazývané chembuster, které může přenášet informace bez omezení. Může být použita k přenosu myšlenek, přání a dokonce i účinnosti léku.

Jednoduše řečeno – informovaný produkt je produkt s dodatečnými informacemi, které mají pozitivní vliv na živé organismy.

V srdci i9 láhve je unikátní TP štítek s pečlivě vybranými číselnými kódy. Kódy jsou přenášeny do informačního štítku pomocí silných zářičů.

i9 láhve jsou informovány technologií Poznik (TP), která umožňuje návrat biokvality vody do jejího přirozeného stavu pomocí informačního kódu. Pití vody z i9 láhve  pozitivně ovlivňuje náš fyzický stav, voda je “pitnější” a optimálně vstřebatelná pro náš organismus. Informovaná voda má také pozitivní vliv na zvířata a rostliny.

TP Poznik

O TP technologii

TP technologie je kombinací několika vědeckých procesů, které mohou prostřednictvím informací nebo kódu ovlivňovat sítě spojených molekul v různých materiálech (voda, sklo, plast, kov a další). TP technologie je podpořena 30 lety výzkumu a inovací a byla vyvinuta týmem světových vynálezců, kteří získali přes 90 mezinárodních ocenění a ocenění za výjimečné úspěchy.

Díky přesné aplikaci TP technologie je možné vybrat, zesílit a vytisknout specifické energetické informace (vibrace). Informace jsou opatřeny čísly, kde každé číslo obsahuje stovky sad informací. Informace byly získány výzkumem v průběhu několika desetiletí. Kódování zahrnuje přísné testovací postupy pro každý produkt.

UPOZORNĚNÍ: Informovaná i9 láhev neovlivňuje přímo biochemické vlastnosti vody.

Berlin i9 Certificate

Ocenění renomovaných organizací

Vědečtí pracovníci německého Institut für Elektrophotonik (Berlín) provedli rozsáhlé testy GDV (vizualizace výboje plynu) na i9 láhvi s použitím kirlianové kamery. Jejich závěr: “Dvojitě slepý test ukázal, že pití z i9 informované láhve pozitivně ovlivňuje stav lidského těla, zvyšuje jeho tělní energii “

ChromoTherapy

Terapie barvou

Příroda nám poskytuje neuvěřitelné a přesto jednoduché řešení. Naučili jsme se využít těchto řešení fyzického stavu a pocitu pohody.

Je-li voda v barevné nádobě vystavena slunečnímu záření, absorbuje vibrace této konkrétní barvy. To je základní princip chromoterapie. Pomocí pečlivě vybraných informací (pozitivní vibrace) můžeme skutečně zažít a těžit z přírodních pozitivních vlastností.

Čakry a jejich vliv na životně důležité orgány a emocionální stavy

Fialová – Blaženost, duchovnost

Podporuje: vědomí, moudrost, inspiraci, charisma, povědomí, vyšší mysl, meditaci, altruismus, vizionářství, “já jsem”

Indigo – intuice, představivost

Podporuje: intuici, invence, psychické schopnosti, seberealizaci, vnímání, uvolnění, paměť, odolnost vůči strachu.

Modrá – pravda, komunikace, léčení

Podporuje: řeč, důvěru, tvůrčí vyjadřování, plánování, organizaci, opatrnost.

Zelená – láska, rovnováha

Podporuje: harmonii, rovnováhu, vztahy, lásku, přijetí, sebeovládání, soucit, odpuštění, obnovu, růst, uzdravení.

Žlutá – Smysl života, Světlo

Podporuje: Osobnost, sílu, poznání, inteligenci, vtip, smích, humor, optimismus, sebeovládání, zvědavost, povědomí.

Oranžová – Emoce, touhy

Podporuje: pocity, emoce, intimitu, plodnost, smyslnost, ženskou sexualitu, důvěru, sebejistotu, svobodu, kreativitu.

Červená – Vášeň, síla vůle

Podporuje: přežití, vitalitu, realitu, uzemnění, bezpečnost, stabilitu, mužskou sexualitu, individualitu, odvahu, impulzivnost.

i9 Informed water Bottle - Best Choice

Záruky

14 denní záruka vrácení peněz
Bez jakýchkoliv otázek vrátíme obratem peníze za nepoužité zboží.

i9 záruka
Vady při výrobě: Láhve s výrobní vadou budou vyměněny.
Rozbitá láhev: i9 láhve mají ochranné silikonové proužky, které ale nezaručí jejich nerozbitnost. Na rozbité láhve se záruka nevztahuje.