O NÁS

i9 informovaná láhev zprostředkovává jednoduchý a přímý přístup k lépe strukturované (živé) pitné vodě.

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO PŘÍBĚHU?

MESSAGE

Jsem nadšenec, který věří v nekonečné možnosti, muž hluboké víry. Moje víra není založena na předpokladech, ale na rozsáhlém výzkumu, vědeckých faktech a osobních zkušenostech.

Pro nejlepší část posledních 30 let jsem hledal pravdu, spiritualitu a smysl života, kombinující vědu, náboženství a filozofii. Moje cesta mě zavedla do mnoha zemí a zkušeností. Naučil jsem se, že odpovědi na mé otázky lze nalézt pouze ve mně.

Na svých cestách jsem studoval a občas také potkal mnoho inspirujících lidí. Jedním z nich byl vynálezce informované technologie, pan Poznik. Asi tři roky jsem studoval procesy související s informovanými výrobky, sledoval výsledky a přemýšlel o nejlepších způsobech, jak představit tuto úžasnou technologii dalším lidem.

V roce 2011 jsme si s našimi partnery stanovili jasný cíl: „nabídnout lidem jednoduchý a přímý přístup k lépe strukturované a živé pitné vodě“.

Joseph Rain,
Co-founder of i9

CO NÁS MOTIVUJE

Jsme motivováni upřímným přáním navrhovat, vyrábět a distribuovat esteticky příjemné výrobky, které se snadno používají a zlepšují kvalitu života všech živých bytostí. Všechny produkty i9 jsou navrženy ve spolupráci s přírodou a s důrazem na informované technologie.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Naším cílem je rozšířit síť úspěšných distributorů i9 prostřednictvím profesionálních partnerů, kteří budou mít prospěch z distribuce produktů založených na informovaných technologiích.

VITAORA s.r.o.
Na Pátku 122, 33701 Rokycany
IČO: 28029755
DIČ: CZ28029755
Tel.: +420 739 053 300
info@vitaora.cz